Häältõlkija Bluetoothi kõrvaklappide WT2 Plus kaudu - reaalajas tõlge

Kood: 70-001
328,90 U$ 295,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 246,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Häältõlki Bluetooth-kõrvaklappide kaudu ✅ WT2 Plus on maailmas täiesti ainulaadne tõlkija reaalajas kahesuunaliseks häältõlkeks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Häältõlki Bluetooth kõrvaklappide kaudu WT2 Plus on täiesti ainulaadne tõlkija reaalajas kahesuunaliseks häältõlkeks maailmas. Juhtmeta kõrvaklapid intelligentse tõlkijaga, mis toob suhtluses revolutsiooni, olenemata keelebarjäärist. See on maailma esimene tehisintellektiga kõnetõlkija, mis võimaldab koheselt reaalajas tõlkida otse kõrvaklappide kaudu , ilma et oleks vaja tõlkida otse nutitelefoni kaudu. See parim veebipõhine kõnetõlkija ühendab tipptasemel häälalgoritmi ja masintõlketehnoloogia. WT2 Plus on tõlkijad olulisel ja uuenduslikul viisil ümber defineerinud, tuues oma kasutajatele ja turul olevatele ettevõtetele uusi võimalusi. Kiirtõlkimise seade , mis muudab teie välimust suhtlemiseks ja maailmas reisimiseks, kui teil on vaja midagi tõlkida. Pole enam kallist keeletõlki ega google tõlkijat.

WT2 translator on absoluutne uudsus ja üks aasta parimaid tooteid

veebitõlge rakenduse wt2 pluss kõrvaklappide kaudu

Tõlkija toetab tõlget kuni 36 keelde (sh 84 erinevat aktsenti)

Kõigi praegu toetatud tõlkekeelte loendi leiate siit:

araabia, inglise, bulgaaria, hiina, tšehhi, taani, soome, prantsuse, kreeka, heebrea, hindi, hollandi, horvaadi, ungari, indoneesia, jaapani, kantoni, katalaani, korea, malai, saksa, norra, poola, portugali, rumeenia, vene, hispaania, slovaki, sloveenia, rootsi, itaalia, tamili, telugu (India), tai, türgi, vietnami

Inglise keeles saate valida kuni 13 erinevat aktsenti (USA, Austraalia, Kanada, Ühendkuningriik jne). Ka hispaania keeles on teil kuni 20 erinevat aktsenti (Hispaania, USA, Dominikaani Vabariik, Mehhiko, Venezuela jne) Araabia keeles saate valida kuni 15 erinevat aktsenti (Araabia Ühendemiraadid, Egiptus, Iisrael, Maroko jne) .

w2t keele tõlkija

PromoVIDEO WT2 tõlkija jaoks

rakenduse mobiilne tõlkija wt2 pluss kõrvaklappide kaudu

Saadaval on 3 tõlkeviisi

Automaatrežiim

See režiim töötab 2 Bluetooth-kõrvaklappide abil kiirtõlke põhimõttel ( ideaaljuhul vaiksemas keskkonnas ilma ümbritseva mürata ). Kõik, mida ütlete, tõlgitakse automaatselt otse määratud keelde ja saate sisestatud telefonitoru kaudu helitõlke. Nii saate mugavalt suhelda ilma otsetõlketa nutitelefoni kaudu . Loomulikult kuvatakse ja arhiveeritakse kogu teie suhtlus mobiiltelefoni kaudu rakenduses , kus saate kontrollida ka oma hääle õiget tuvastamist. Sobib pikemateks vestlusteks, ärikohtumisteks.

Käsitsi režiim

See režiim töötab kiirtõlke põhimõttel, kasutades 2 Bluetooth-kõrvaklappi ( ideaalne suhtlemiseks inimesega mürarikkas keskkonnas ). Tõlkimiseks puudutage lihtsalt otse Bluetooth-peakomplekti (mis aktiveerib tõlke) ja seejärel tõlgitakse kõik, mida ütlete, automaatselt otse määratud keelde ja saate sisestatud telefonitoru kaudu helitõlke. Nii saate mugavalt suhelda, ilma et peaksite nutitelefoni kaudu otsetõlget tegema . Loomulikult kuvatakse ja arhiveeritakse kogu teie suhtlus mobiiltelefoni kaudu rakenduses , kus saate kontrollida ka oma hääle õiget tuvastamist.

Kõnerežiim

See režiim töötab kiirtõlke põhimõttel, kasutades 1 Bluetooth-peakomplekti ja telefoni ( ideaalne lühikeseks vestluseks teise inimesega ). Teine inimene, kellega suhtlete, räägib otse teie nutitelefoniga ja see tõlgitakse automaatselt otse teie valitud keelde ning saate sisestatud telefonitoru kaudu helitõlke. Nii saate suhelda, ilma et peaksite telefonitoru kasutama tundmatu inimese poolt (mis pole ilmselt sobiv ja viisakas), piisab, kui teil on sisestatud ainult üks toru. Loomulikult kuvatakse ja arhiveeritakse kogu teie suhtlus mobiiltelefoni kaudu rakenduses , kus saate kontrollida ka oma hääle õiget tuvastamist.

Tõlkija WT2 Plus kasutamine on üsna lihtne, laadige lihtsalt oma mobiiltelefoni vabalt saadaval olev rakendus "WT2 Plus" (iOS, Android), et siduda telefoniga Bluetooth ühenduse kaudu (min. Bluetooth versioon 4.2 ja uuem), seejärel kaks inimest asetavad ühe kuulari kõrva ja saavad kohe suhelda. Suhtlemise põhimõte seisneb selles, et räägid oma keeles ja teine inimene kuuleb telefonitorus tõlget tema määratud keelde. Seetõttu ei ole tõeline näost näkku suhtlemine enam probleem. Revolutsiooniline tõlkija leiab kasutust reisides, äriasjus, rahvusvahelisi poode või hotelle külastades ja paljudel muudel juhtudel, kui võõrkeelne suhtlus on takistuseks

WT2 Plus on pälvinud maineka disainiauhinna 2018 oma suurepärase disaini eest
 
WT2 auhinnad

Tutvustage end maailmale!

Välismaale reisides pole midagi hullemat, kui jääda tundmatusse kohta kinni ilma tõhusa suhtlemise võimaluseta. WT2 Plusiga ei satu te kunagi sellisesse olukorda, sest see tagab loomuliku reaalajas suhtluse ilma käsi kasutamata. Sukeldu reisides kohalikku kultuuri, väljenda end avalikult ja loo inimestega, kellega kohtud, tähendusrikkamaid sidemeid.

häältõlkija wt2 plus

Kiire aktiveerimine – tõlkija, mis on igal ajal kasutamiseks valmis

WT2 Plus on ainulaadne oma signaalitöötlustehnoloogia poolest, mis erineb teistest turul olevatest konkurentidest. Suhtlemiseks ei ole vaja telefoni aktiveerida või teisel inimesel pole vaja nutirakendust alla laadida. Kõik, mida suhtlemiseks vajate, on see, et mõlemad panete juhtmevaba telefonitoru kõrva ja WT2 hoolitseb mugava tõlke eest.

teksti ja lausete tõlkija WT2 pluss kõrvaklapid

Arukas ON-THE-GO algoritm

Põhialgoritm võimaldab suhelda ka kõige mürarikkamas väliskeskkonnas. Automaatse hääletuvastuse ja signaali vastuvõtmisega pakub WT2 absoluutset käed-vabad suhtlust erinevates keeltes .
Suhtlemine välismaal on teie jaoks lihtne, olenemata keelebarjäärist.

veebipõhine häältõlge wt2 plus

Kahekordne mürasummutus – iga sõna loeb!

Algoritmidele ja müra vähendamisele tuginedes võimaldab WT2 Plus tõlkimisel olla kuni 95% täpsus , muutes välismaalasega rääkimise täiesti loomulikuks.

hääletõlge wt2 pluss kuular

Mitme keele tugi koos globaliseerumisega

WT2 Plus toetab praegu 36 keelt ja 84 dialekti , mida tulevikus lisatakse ja värskendatakse.

WT2 Plus keele tugi

Pikk aku tööiga – kauem kui vaja!

WT2 pakub kuni 5 tundi aku kasutusaega ühe laadimisega, üle 12 tunni aku tööiga koos laetava ümbrisega – dokijaam ja kuni 30 päeva ooterežiimis.

WT2 plus tõlke laetav ümbris

Olge WT2 Plusiga uimastatud!

WT2 Plusi sisseehitatud interaktsioonirežiimid vastavad kõigile unistuste elluviimise nõuetele. See pakub ainulaadset ja veatut suhtluskogemust.

elektrooniline wt2 plus peakomplekt


Ühekordne investeering!

Kasutades OTA-tehnoloogiat (üle õhu), toetab WTA2 Plus on-line uuendusi, mille värskendamine võtab nii tarkvara kui ka riistvara puhul aega vaid kuni 3 minutit.
Arendus ei lõpe ja tõlkija jätkab kasutajatele parima tehnoloogia pakkumist ja isegi tõlke täiustamist.


parim veebitõlkija wt2

Mõeldud jagamiseks!

WT2 Plusi disain põhineb "jagamise" ideel. Olenemata sellest, kas reisite puhkuse- või tööreisil, kui tuleb võimalus välismaalasega suhtlema hakata, pakkuge talle üht kõrvaklappidest ja alustage suhtlemist loomulikult ühel kõige lihtsamal viisil.

tõlkija kõrva wt2 pluss

wt2 tõlkija, kuidas kasutada

Funktsioonid:

pluss Suurepärane disain
pluss Aku eluiga kuni 12 tundi
pluss Automaatne ühendus
pluss Rohkem kui 36 keelt ja iga keele aktsenti
pluss Ühildub iOS ja Androidiga
pluss 95% tõlke täpsus

Tehnilised andmed:

Toode: WT2 Plus tõlk
Värv: valge
Keele tugi: 36
Tugi: Bluetooth 4.2 ja uuemad (mobiilirakenduse ühendus)
Aku laadimine: liitiumpolümeer/90 minutit
Aku eluiga kuni 15 tundi/3 laadimisel dokijaamast
Süsteemi tugi: iOS 11.0 / Android 7.0 ja uuemad
Pinge: DC 5 +/0,25 V
Toide: 110 mA (kõrvaklapid) 320 mA (dokijaam)
Toote mõõdud: Pikkus: 20 mm/Laius: 10 mm/Kõrgus: 35 mm
Pakendi mõõdud: Pikkus: 75 mm/Laius: 75 mm/Kõrgus: 36 mm
Toote netokaal: 93,5g
Toote brutokaal: 404 g
Töötemperatuur: 0 - 35° C

Pakett sisaldab:

1x Master bluetooth-telefon
1x külaliste bluetooth-telefon
1x laetav dokkimisjaam
1x USB toitekaabel
1x hoiukott
2x kõrvakonks
6x kõrvaklapid
1x Kasutusjuhend

wt2 tõlketoru sisu

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Mec

küsimus

Mecys vastama

Kas leedu keelt saab kasutada? aitäh

Tõlgitud keelest: lt
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (11)

98%
11×
100%
medo

medo

Kas aitaks mind, kui kuulaksin YouTube'is mõnda kursust?
.

.

Tõlgitud keelest: ar